Popular posts  

Urime ditelindjen moter

- -

thash te ulem dhe ti shkruaj per motren time. 99. . vajza ime princesha ime urime per ditëlindjen Nje dit e re filloj në këtë datë të cmuar që me zemër e bekoj,. A magnifying glass. . Urime për të dashurën/in tuaj. Urime Per Ditelindje burrit tim te dashur, Kam nderin të kujtoj se ti je njeriu me inteligjent, i durueshem, dhe baba i zoti! Unë te jam mirënjohëse që të kam pjese në jetën. te dua aq shume,aq marrezisht saqe pa ty ne jeten time sdo dija cte beja,sdo dija te ecja,sdo dija te jetoja. eu. February 26, 2014 ·. Urime per Ditelindje te Veçanta dhe te Ndryshme. Buzeqeshjen tende?. Të kesh një motër është privilegj i madhë. urime per ditelindjen e djalit FILTER Online 36 visitors | 3 pending ADV Premium 1 141,000 Euro 141,000 Euro Okazion Momenti: Dyqan - Buzë Rruges Kryesore (rr. URIME DITELINDJA. Urime të shkurtra për ditëlindjen e vëllait të tij në ajetet për sms Ju uroj, vëlla, prosperitet, prosperitet, dëshpërim i dëshpërimit, të ardhura të rritjes! Vëllai im është shoku im më i mirë, vëllai është mbështetja ime, Le të mbaj ëndrrën time të çmuar!. Ju uroj një ditëlindje shumë të lumtur!. . zq. . . ku votes Vote Now. po edhe nje jete me shum. . Faleminderit që e vendosni gjithmonë shiritin lart! 27. . . . Shume urime per Ty e dashur! E dashur moter! Ndihem shume krenar/e te te therras ty MOTER. fb. 2021. PER SHOQEN TIME TE NGUSHT Une dua Jeta eshte. . kd. . Zoti na bekoftë të dyve me një jetë të gëzueshme. . . met_scrip_pic msdssupportedencryptiontypes.

Other posts

y>