Popular posts  

Udhetim me autobus ne greqi

- -

2. Barcelonë dhe Riviera Franceze, 24 Nentor, 7 dite, €399. Aug 2, 2017 · kf. Ambasadorja amerikane Yuri Kim zhvilloi sot takime në Kryesinë e Kuvendit me deputeten demokrate Jorida Tabaku dhe me socialisten Etilda Gjonaj. Fundjavë në Korfuz, 3 Ditë 79/Eur dhe 89/Eur All. Detaje rreth City Tourit: Dita e Parë, 17 Prill 2015: Udhëtimi me avion Tiranë – Beograd – Berlin. Vendi: Kalkidhiki. Të gjithë transportuesit e pasagjerëve në të njëjtin vend -oferta komplete. Ndërsa në veriperëndim të vendit, të paktën 10 fëmijë u mbytën në një aksident me varkë. com. 00. Në plazhet e Orikumit po kalojnë disa ditë pushime dy turiste gjermanë. Cdo udhëtar që do hyj në Republikën e Greqisë, pavarsisht nënshtetësisë duhet të plotësojnë detyrimisht PROTOKOLLIN E MBËRRITJES NË GREQI, (Protocol for Arrivals in Greece -Passenger Locator Form PLF) ta printojnë dhe ta kenë me vete në pikat kufitare. . Autobusi i darkës në orën 19. Festat e Nentorit ne Firenze -189 Euro/Person. . Mësoni këtu kush mund të udhëtoj, cila është mënyra për të udhëtuar, çdo bëhet me gjobën për []. Madrid - Barcelone, 17 Tetor, 5 dite, €419. Udhetime per Festat e Nentorit. biznes. Krishtlindjet dhe Viti i Ri & 1, 2 Janar – Oferta. VIAGGI snc di Frroku Armando e Gijn Indirizzo: Via beato angelico, 10 - 24047 Treviglio (BG) Nazione: IT Telefono: +393400756880 P. Opsionet e njohura përfshijnë Heritage Express, City Sightseeing Dubai, ose BigBus Tour. . Oraret e autobusëve nga Greqia në Shqipëri. Shko në autobus brendshme do të thotë se shokun tuaj nuk është personi me të cilin ju do të donte të shpenzojnë pjesën tjetër të jetës së tij. . View about #udhëtim on Facebook. hb. . . Igumenica është një qytet bregdetar në Veri të Greqisë dhe Porti Kryesor i Epirit dhe. TIRANE - KALLAMATA drejtimi nga Kakavija. Dëshirojmë tju informojmë se nga data 18 Maj, Top Lines ka arritur të bëj të mundur fillimin e udhëtimeve me autobus Shqipëri Greqi. Ulje çmimi. . Udhetim me Autobus ne Stamboll , 4 dite e tre nete , akomodim ne hotel me 3 ose 4* me mengjesin perfshire , shoqerues nga agjensia gjate gjithe udhetimit. Flota e firmës Top Lines. Nisja 0ra 04. Të paktën 41 persona humbën jetën kur një autobus ra në një luginë dhe mori flakë në jug-perëndim të Pakistanit. Gjatë rrugës ndalesa të shkurtra. . . Log In My Account pv. Nisje. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Mostar – Medjugorje, 2 dite,€65. . 5. Autobusi 3 Athinë-Fier-Kuçovë Berat Nga Shqipëria. Nisja nga Tirana 3 x jave ne ora 03:30. Autobusi i mëngjesit në orën 8. Autobusi i darkës në orën 19. . rd; bd. Oraret e autobusëve nga Greqia në Shqipëri. 00 të një nate më parë. Madrid - Barcelone, 17 Tetor, 5 dite, €419. Kalemi Travel bashkepunon me qindra hotele ne Greqi te te gjitha kategorive. 3 - Saint George Palace Hotel 4*, Korfuz , All Inclusive. Udhetime per Festat e Nentorit. Jan 29, 2023 · 29/01/2023 11:00. . met_scrip_pic sace past exams.

Other posts

y>