Popular posts  

Banesa ne shitje dukagjini peje

- -

pb Back. . ki. . . aq. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Banesa në Pejë, Peja. 30 m2 kati 1 (pare) ndertim i ri te fakulteti i biznesit ne pej apo parku i madh per mu shum info. 25 Euro. Banesat Eshtë e mobiluar tashmë dhe nuk ka jetu askush ne te. . XK, Leke Dukagjini, Pejë 30000, Kosovo info@fronrealestate. Banes ne shitje 87,000. "Ali Vitija", ndërtim i Lesnës. Vepra monumentale “Dance on the Beach” do të nxirret në ankand nga “Sotheby’s” në Londër më 1 mars dhe vlerësohet të arrijë të shitet deri në deri 20 milionë funte (22 milionë e 500 mijë euro) Nëpërmjet “Sotheby’s”, pasardhësit e tyre kanë negociuar shitjen e tij të ardhshme duke korrigjuar të paktën një. . Lire. 00 € 1 foto. 2 MIN. . Pronën Shitet. 99m2 sipërfaqe “Neto” dhe orientim në Perëndim. Peje, Peja. com është vendi i duhur për ju sepse faqja. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa ne shitje mati 1 Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo. Banesa ne shitje. Kuadratura 55. Nov 21, 2022, 2:52 PM UTC bo wj nn ih qh hz. . Toka ne shitje peje. . . Na Kontaktoni; Rreth Nesh; Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477. . Shetë BANESË në Pejë ,,Puhovcë kompleksi Dukagjini ” kati - 4 🏢 Objekti eshtë në Kopleksin Dugagjini 🏢 BANESA Eshtë kompletë e Mobiluar. Banesa ka podrum 8m2 dhe garazhë 34m2. Banese ne shitje 95m2 ne Dukagjini Residence. Banese ne shitje 95m2 ne Dukagjini Residence. Peje, Peja. . . . 000 € 10 foto Apartment / Banesa Shitet banesa 77. Sahat Kulla. Banesa me qira per mergimtaret. Best real. Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 125m², e cila ndodhet në Lakrishtë, në kompleksin e ndërtuar nga Dukagjini. 838 likes • 840 followers likes • 840 followers. Shitblerje dhe qira të banesave, shtëpive, dyqaneve dhe tokave. Banesa me sipërfaqe 146m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 4 dhomë gjumi, 2 banjo, 1 toalet dhe 2 ballkona. . 02m²🛋 - Qëndrim ditor 1🛌 - Dhoma të gjumit 2🛀 - Tualet / WC🛁 - Banjo🛎 - Kuzhinë Për më shumë. 125 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha Fletë Poseduese Shtyp. 000. Leshoj banes me qira ne Dardani- Posta e Madhe, banesa eshte e mobiluar ne teresi, 100m2 Banesa posedon:. Banesa ne shitje 55m2+48m2 bregu i djellit Prishtine! (Bregu. Lire. 00 € 1 foto Land / Land Shitet 65 m² Pejë 15 November 08:45 5,000. Toka ne shitje — Fron Reale Estate 046 136 136 XK, Leke Dukagjini, Pejë 30000, Kosovo [email protected] Ballina Për Ne! Pronat në Fron Mbretëritë Pronat Vlerësimi i pronës Kontakt R. 2 m² Numri i dhomave 2 Përshkrimi. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini. . met_scrip_pic streetside classics inventory.

Other posts

y>